Libet ceramic

Ceramic Aristoni to płytki gresowe nowej technologii. Powstają na bazie najszlachetniejszych mieszanek mineralnych, ale tym, co przesądza o ich niezwykłości, jest przede wszystkim proces produkcji. Jest on bardzo skomplikowany, ale wszystko ma swój cel: Ceramic Aristoni to płytki, które są ekstremalnie odporne na uszkodzenia mechaniczne powstające wskutek uderzenia, są też całkowicie bierne chemicznie, co nie tylko utrudnia uszkodzenia powierzchni, ale również spowalnia tworzenie się plam. Dodatkowo płytki Ceramic Aristoni są niewrażliwe na zmianę temperatur, a specjalna technologia obróbki powierzchni płyt sprawia, że nawet wilgotne są antypoślizgowe.

Płytki gresowe Ceramic nie wymagają praktycznie żadnej konserwacji – należy je tylko od czasu do czasu przemyć, żeby usunąć nagromadzony kurz i odsłonić ich naturalne piękno. Niewrażliwe nie tylko na chemikalia, ale również na promieniowanie ultrafioletowe zachowują swój oryginalny kolor przez naprawdę bardzo długi czas.

Płytki gresowe Ceramic Aristoni są nie tylko praktyczne, ale również piękne. Ich naturalny kolor to corrente, paleta od bieli do czerni przez wszystkie odcienie szarości jednocześnie. Taki układ barwny sprzyja maskowaniu ewentualnych zabrudzeń i jest bardzo delikatny – płytki pasują do większości aranżacji i choć bez dwóch zdań przyciągają wzrok, to nie przygaszają estetyki całego budynku, co jest tym cenniejsze, że można je z powodzeniem łączyć z innymi produktami z naszej oferty, uzyskując wysoce zindywidualizowane aranżacje.

© All right reserved.