Libet classic

Linia Classic to produkty mogące z powodzeniem stanowić wykończenie nowoczesnych i klasycznych aranżacji przestrzeni i znajdą zwolenników zarówno wśród inwestorów indywidualnych, jak też firm czy urzędów, sklepów albo szkół. Proste, geometryczne wzory pozostają estetycznie neutralne, stanowią dopełnienie aranżacji, ale nie odwracają uwagi od architektury budynku. W tym przypadku jednak równie ważna, co estetyka, jest funkcjonalność.

Wybrane produkty linii Classic są doskonałym rozwiązaniem dla inwestycji ekologicznych, ponieważ pozwalają na zachowanie pełnej funkcjonalności nawierzchni bez nadmiernego zwiększania spływu powierzchniowego, co dodatkowo daje również możliwość stworzenia zielonego placu. Wszystkie kostki z linii Classic zostały zaprojektowane przede wszystkim z myślą o funkcjonalności, dlatego też do ich produkcji używane są tylko najlepsze, najtrwalsze mieszanki, które gwarantują, że kostki wytrzymają długie lata eksploatacji w nawet bardzo trudnych warunkach. Linia Classic to kształty podstawowe i elementy o ogólnym przeznaczeniu, ale w technologii ich wyrobu niewiele pozostało z klasyki: to doskonałe mieszanki mineralne wyrabiane z niebywałą precyzją, wytwarzane po to, aby nie tylko dobrze wyglądały, ale także nie wymagały żadnych zabiegów dodatkowych.

Cechą klasycznych wykończeń była uniwersalność: kostki z linii Classic również są bardzo wszechstronne. Sprawdzą się świetnie w niewielkim ogrodzie, na podjeździe sporej posiadłości, a także na placach parkingowych i nie tylko.

VERTIGO.jpg Zobacz dokładny opis produktu:VERTIGO
STREAM_LINE.jpg Zobacz dokładny opis produktu:STREAM LINE
STONE_ROAD.jpg Zobacz dokładny opis produktu: STONE ROAD
QUADRA.jpg Zobacz dokładny opis produktu:QUADRA
NOSTALIT.jpg Zobacz dokładny opis produktu:NOSTALIT
IBERIA.jpg Zobacz dokładny opis produktu: IBERIA
CEDENA.jpg Zobacz dokładny opis produktu:CADENA
AKROPOL.jpg Zobacz dokładny opis produktu:AKROPOL
PRG.jpg Zobacz dokładny opis produktu: PRÓG ZWALNIAJĄCY
© All right reserved.