Libet decco aspero

Decco Aspero to linia produktów o bardzo specyficznym wzorze powierzchni uzyskiwanym w procesie śrutowania i szczotkowania. To właśnie w czasie tych zabiegów powierzchnia szlachetnej mieszanki mineralnej uzyskuje swój niejednorodny, niepowtarzalny, wyraźny, ale nienarzucający się wzór i delikatną, chropowatą fakturę. Taki typ wykończenia sprawia, że na powierzchni kostek Decco Aspero praktycznie nie widać zabrudzeń.

Mieszanka o odpowiednim składzie jest w tym przypadku gwarancją trwałości i dobrego wyglądu przez długie lata. Podstawowe składniki mineralne użyte do produkcji kostek Decco Aspero są całkowicie odporne na uszkodzenia mechaniczne i spowodowane zamarzaniem, co w naszym klimacie jest szczególnie dużym problemem. Dodatkowym atutem kostek Decco Aspero jest możliwość zabarwienia na jeden z wielu wyraźnych kolorów, których cechą charakterystyczną jest niewrażliwość na promieniowanie ultrafioletowe czy niekorzystne warunki atmosferyczne.

Decco Aspero to kostki jedyne w swoim rodzaju, łączące szlachetne składniki mineralne, żywe, wyraźne kolory, nietypowe wykończenie powierzchni i maksymalną trwałość. Kostki z tej rodziny, a więc Imola i Via Trio, są przeznaczone do stosowania wszędzie tam, gdzie inwestorom zależy na uzyskaniu niezwykłego efektu wizualnego, bardzo dużej trwałości i nietypowego wzoru. Decco Aspero to linia produktów ze wszech miar niezwykłych, bardzo praktycznych, wielofunkcyjnych i prawie niezniszczalnych, za co polubili je nawet inwestorzy o naprawdę bardzo wysokich wymaganiach.

IMOLA Zobacz dokładny opis produktu: IMOLA
VIA-TRIO Zobacz dokładny opis produktu: VIA-TRIO
© All right reserved.