Libet decco colormix

Linia Decco Colormix przypomina nieco linię Classic, z jedną, ale za to bardzo istotną różnicą: nawet jeśli kształty poszczególnych elementów są takie same, to kolory w tej linii należą do zdecydowanie niepowtarzalnych. Możliwość gry kolorami i ich odcieniami daje każdemu inwestorowi okazję do stworzenia aranżacji, która, choć klasyczna w kształcie, będzie czymś niepowtarzalnym, jednokrotnym, unikatowym.

Różnorodne kształty i wielkości kostek są dodatkowym atutem – to one odpowiadają za możliwość stworzenia niezliczonej ilości deseni, które będą się różniły nie tylko wyglądem, ale i funkcjonalnością. Decco Colormix to propozycja doskonała nie tylko dla tych inwestorów, którym marzy się niepowtarzalny podjazd czy alejka, ale także dla tych, dla których niebanalne znaczenie ma ekologia. Stream Line czy Iberia, które pozwalają na stworzenie estetycznej, ażurowej powierzchni, to kostki „zielone”, które można wykorzystać do stworzenia mariażu betonu i trawnika, które zwiększają retencję wody i tym samym utrudniają tworzenie się kałuż.

Linia Decco Colormix to w większości kostki o prostych kształtach. Tym, co ma przyciągać uwagę, jest w tym przypadku przede wszystkim kolor: to on odgrywa tu główną rolę, a zastosowanie raczej prostych geometrycznych kształtów niesie ze sobą inną korzyść: możliwość wykorzystania produktów z linii Decco Colormix do tworzenia różnych aranżacji – zarówno tych inspirowanych klasyką, jak i tych, które inspiracją będą w przyszłości, a dziś są eksperymentem estetycznym.

AKROPOL Zobacz dokładny opis produktu: AKROPOL
PICCOLA Zobacz dokładny opis produktu: PICCOLA
PEPITO Zobacz dokładny opis produktu: PEPITO
NOSTALIT Zobacz dokładny opis produktu: NOSTALIT
INNOVATIO Zobacz dokładny opis produktu: INNOVATIO
IMOLA Zobacz dokładny opis produktu: IMOLA
IBERIA Zobacz dokładny opis produktu: IBERIA
VIA TRIO Zobacz dokładny opis produktu: VIA TRIO
VERTIGO LUNGO Zobacz dokładny opis produktu: VERTIGO LUNGO
STREAM LINE Zobacz dokładny opis produktu: STREAM LINE
STONE ROAD Zobacz dokładny opis produktu: STONE ROAD
© All right reserved.